O Firmie

w skrócie O Nas . . .

O Joy-Transie słów kilka . . .

Jesteśmy firmą transportową która realizuje przewozy ładuknków krajowych i międzynarodowych. Naszym priorytetem jest solidność, punktualność i traktowanie każdej przesyłi bez wyjątku indywidualnie, z nadzorowaniem jej od chwili podjęcia do momentu zdania u odbiorcy.

Nasze Profesjonalne podejście, zaowocowało dobrą renomą, jako jedni z nielicznych posiadamy certyfikat TCC, który najlepiej świadczy o jakości oferowanych przez Nas usług.

 

Dzięki współpracy z firmą CMA MONITORING, udostepniamy narzędzie dzieki któremu mogą Państw śledzić status przesyłki. W celu sprawdzenia przesyłki wystarczy wysłać e-mail z numerem zlecenia a w odpowiedzi otrzymacie Państwo e-mail zwrotny z hasłem do systemu.

 

Indywidualny opiekun klienta jest podstawą dobrej współpracy, najkorzystniejszego doboru transportu, dlatego chętnie przyjedziemy i osobiście przedstawimy nasza ofertę spacjalnie dla Ciebie. Zapraszamy Państwa do podjęcia z nami współpracy, jesteśmy w stanie przedstawić konkurencyjną ofertę uzależnioną od rodzaju towaru, kierunku wykonywanych transportów oraz częstotliwości zleceń.

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW